O nás Awaken Spirit

Jsme začínající firma s hlubokým spirituálně léčebným záměrem, který se promítá do každého kousku našeho podnikání. Jsme hrdí na to, že jsme malý rodinný podnik, kde hodnoty, péče a osobní dotek jsou naší nejvyšší prioritou.

Naše vášeň pro duchovnost a léčivou sílu přírody nás inspirovala k vytvoření tohoto e-shopu. Věříme, že každý člověk má právo na vnitřní harmonii, rovnováhu a štěstí. Proto jsme pečlivě vybírali každý produkt na našich virtuálních policích, abychom nabídli kvalitní a autentické předměty, které podpoří váš duchovní růst a transformaci.

Naše široká škála spirituálních a léčivých předmětů zahrnuje krásné kameny, minerální náramky, meditační pomůcky, ručně vyrobené lapače snů a mnoho dalšího. Při výběru každého produktu jsme dbali na kvalitu, původ a energetické vlastnosti, abyste měli jistotu, že nabízíme pouze to nejlepší.

Věříme v osobní přístup a chceme, abyste se cítili jako součást naší spirituální komunity. Jsme tu pro vás kdykoli potřebujete poradit, odpovědět na otázky nebo sdílet naše znalosti a zkušenosti. Jsme rádi, že můžeme být součástí vaší cesty k osobnímu rozvoji a blahu.

Děkujeme vám za podporu našeho malého rodinného podniku. S radostí vám přejeme příjemné nakupování a naplněné duchovní objevování!

Váš Awaken Spirit